fbpx

Kto sme

Sme zodpovední odborníci, venujeme sa staviteľstvu a nehnuteľnostiam. Sústreďujeme sa na vytvorenie unikátnych rodinných domov – od pozemku k štúdii a projektu, od stavby až po kolaudáciu a predaj.

Máme už viac ako 15-ročné odborné skúsenosti. Spolupracujeme so zdatnými odborníkmi v oblasti architektúry, projekcie, stavebníctva, práva a dizajnu.

Radi experimentujeme s nekonvenčnými riešeniami a počúvame odborníkov okolo nás. Ku každému novému projektu pristupujeme osobitne. Máme radosť z našich hotových projektov – motivujú nás k ďalšej snahe a objavovaniu.

Veríme, že budeme s vami aj o ďalších 10 rokov – záleží nám na našom renomé a dobrých vzťahoch s ostatnými. Vážime si dôveru, ktorú máme a pracujeme na jej posilnení.

Naša filozofia

…solidity, utility, beauty – chceme vytvárať kvalitné, užitočné a krásne bývanie.

Náš tím

Milos Masarik
zakladateľ a CEO

Som zvedavý, často nadšený ale i zodpovedný dobrodruh v živote aj v práci. Narodil som sa v Trenčíne a po vyštudovaní som cestoval po svete a zvažoval, akým smerom sa pustím ďalej.

Počas takmer 10-tich rokov som pracoval pre renomovaného realitného developera na Slovensku. Manažoval som úspešné nákupné centrum v Bratislave, bol som tiež členom tímu, ktorý riadil predaj firemných projektov (kancelárskych budov) zahraničným investorom. Neskôr som manažoval veľmi špecifický krízový projekt v real-estate industry.

Od 2016 sa na 130% venujem budovaniu našej firmy WIZARDUS, ktorá pre mňa znamená novú životnú cestu.

Som ženatý, máme tri krásne deti a obľubujem šport, fotografiu, prírodu a cestovanie.

Peter Rentka
stavebný manažér
F.Lehocký
architekt
J. Giláňová
architekt
Max Cvengroš
interiérový architekt
Marek Gehry
financie
Zuzana
právnička
Martin Zlejší
kreatíva
Tatiana Masariková
exekutíva

Náš príbeh

Wizardus pribeh sa začal písať v roku 2008. Vtedy som sa ako jeho zakladateľ po prvý raz pustil do riešenia nášho vlastného rodinného domu. To dobrodružstvo plné eufórie, driny, odriekania a nervov až po prvé nasťahovanie a úžasné pocity sa mi hlboko vrylo do pamäte.

Asi po 4 rokoch krásneho bývania som si uvedomil, že ten zvláštny pocit šťastia z bývania v dome by mali zažiť aj ďalší ľudia, že je správne zdieľať získané skúsenosti a že treba začať spájať trendy a poznatky, ktoré nám dnešný svet ponúka. Uvedomil som si, že mnohí ľudia by taktiež radi dosiahli jedinečné bývanie vo vlastnom dome, i keď sa tak z rôznych dôvodov zatiaľ nestalo.

Preto sme sa v 2014 odhodlali a pustili do manažovania ďalšieho projektu rodinného bývania, ktoré sa nám po dvoch rokoch podarilo úspešne ukončiť a nové bývanie odovzdať šťastným majiteľom. Tento zážitok nám priniesol nielen úspech a veľa skúseností,  ale najmä veľkú odvahu pokračovať a zlepšovať sa.

A tak je dnes Wizardus tu a s Vami, aby Vám mohol vytvárať a realizovať nové jedinečné bývanie v rodinných domoch.

Naša vízia

V budúcnosti vytvoríme a postupne vybudujeme atraktívnu lokalitu na bývanie. S (jemným) citom pre urbanizmus, architektúru a miestnu komunitu.

Kontakt

Wizardus s.r.o.
TWINCITY C
HUBHUB office
Mlynské Nivy 16
821 09 Bratislava


tel.: +421 905 571 063
e-mail: info@wizardus.sk
IČO: 47 724 234
DIČ: 2024070158
IČ DPH: SK2024070158
IBAN: SK16 1100 0000 0029 2491 1735
Tatrabanka a.s.