Kto sme

Sme zodpovední profesionáli, venujeme sa staviteľstvu a nehnuteľnostiam. Sústreďujeme sa na vytvorenie unikátnych rodinných domov – od pozemku k štúdii a projektu, od stavby až po kolaudáciu a predaj.

Máme už viac ako 10-ročné odborné skúsenosti. Spolupracujeme so zdatnými odborníkmi v oblasti architektúry, projekcie, stavebníctva, práva a dizajnu.

Radi experimentujeme s nekonvenčnými riešeniami a počúvame odborníkov okolo nás. Ku každému novému projektu pristupujeme osobitne. Máme radosť z našich hotových projektov – motivujú nás k ďalšej snahe a objavovaniu.

Veríme, že budeme s vami aj o ďalších 10 rokov – záleží nám na našom renomé a dobrých vzťahoch s ostatnými. Vážime si dôveru, ktorú máme a pracujeme na jej posilnení.

 

Naša filozofia

Chceme využívať staviteľské poznanie, naše skúsenosti a moderné trendy, aby sme mohli vytvárať užitočné a príťažlivé rodinné domy na bývanie.

Náš tím

Milos Masarik
zakladateľ a CEO

Som mladý, zvedavý a zdravo ambiciózny dobrodruh. Narodil som sa v r.1978 v Trenčíne. Po vyštudovaní som cestoval po svete a zvažoval, akým smerom sa pustím ďalej.

Počas takmer 10-tich rokov som pracoval pre renomovaného realitného developera v krajine. Manažoval som úspešné nákupné centrum v Bratislave. Bol som tiež členom tímu, ktorý riadil predaj firemných projektov zahraničným investorom. Neskôr som manažoval špecifický krízový projekt v real-estate industry, našou úlohou bola jeho stabilizácia a vyriešenie.

Následne som sa začal naplno a profesionálne venovať budovaniu vlastnej firmy, ktoré pre mňa znamená novú životnú cestu.

Som ženatý, máme tri krásne deti a obľubujem šport, fotografiu a prírodu.

F.Lehocký
architekt
J.Štefanková
architekt
Vladimír Ličko
projekcia
Martin Blaško
statik
J.Lackovič
stavebný dozor
J.Kerestúr
stavebný dozor
Tibor Tokovics
stavebný manažér
Zuzana
právnička
Martin Zlejší
kreatíva
Rado Masár
elektro-špecialista
Tatiana Masariková
exekutíva

Náš príbeh

Wizardus pribeh sa začal písať v roku 2008. Vtedy som sa ako jeho zakladateľ po prvý raz pustil do riešenia nášho vlastného rodinného domu. To dobrodružstvo plné eufórie, driny, odriekania a nervov až po prvé nasťahovanie a úžasné pocity sa mi hlboko vrylo do pamäte.

Asi po 4 rokoch krásneho bývania som si uvedomil, že ten zvláštny pocit šťastia z bývania v dome by mali zažiť aj ďalší ľudia, že je správne zdieľať získané skúsenosti a že treba začať spájať trendy a poznatky, ktoré nám dnešný svet ponúka. Uvedomil som si, že mnohí ľudia by taktiež radi dosiahli jedinečné bývanie vo vlastnom dome, i keď sa tak z rôznych dôvodov zatiaľ nestalo.

Preto sme sa v 2014 odhodlali a pustili do manažovania ďalšieho projektu rodinného bývania, ktoré sa nám po dvoch rokoch podarilo úspešne ukončiť a nové bývanie odovzdať šťastným majiteľom. Tento zážitok nám priniesol nielen úspech a veľa skúseností,  ale najmä veľkú odvahu pokračovať a zlepšovať sa.

A tak je dnes Wizardus tu a s Vami, aby Vám mohol vytvárať a realizovať nové jedinečné bývanie v rodinných domoch.

Naša vízia

V budúcnosti vytvoríme atraktívnu lokalitu s rodinnými domami na bývanie, s dômyselným urbanizmom a príťažlivou architektúrou. Bude to úžasné miesto pre život.

Kontakt

Wizardus s.r.o.
Alžbetin Dvor 1339
Miloslavov 900 42


tel.: +421 905 571 063
e-mail: info@wizardus.sk
IČO: 47 724 234
DIČ: 2024070158
IČ DPH: SK2024070158
IBAN: SK16 1100 0000 0029 2491 1735
Tatrabanka a.s.